25 Ekim 2021

İGF’den Aydınlı iş insanı Rıdvan Eşin’e ziyaret

İnternet Gazetecileri Federasyonu (İGF) Genel Başkanı Mesut Demir ve Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan, Eşin Group Yön. Kur. Bşk. Rıdvan Eşin’i ziyaret etti.

Zeybek Haber (AYDIN) – İnternet Gazetecileri Federasyonu (İGF) Genel Başkanı Mesut Demir, Anadolu turu kapsamında ziyaret ettiği Aydın’da, gerçekleştirdiği tüm projelerde bulunduğu bölgeye değer katarak yüksek kalitede üretim yapma misyonuyla hareket eden Eşin Group’u ziyaret etti.

Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan ve İGF Reklam Ajansı Müdürü Nurcan Köken’in de hazır bulunduğu ziyarette İGF heyetini, Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin ağırladı.

Türkiye’de internet gazeteciliğinin basılı yayınları geride bıraktığını kaydeden Aydınlı iş insanı Rıdvan Eşin, anlık haber verme kapasitesi ile herkesin artık daha hızlı ve kolay biçimde gelişmelerden haberdar olduğunu söyledi. Bu kapsamda doğru haberciliğin de önemine vurgu yapan Eşin, “Gazeteci dostlarımızdan kamu yararını göz önüne alarak gerekli hassasiyetlere dikkat etmelerini rica ediyoruz” dedi.

Türkiye genelindeki internet gazetelerini kurumsal olarak federasyon bünyesinde bir araya getirmek için çaba gösterdiklerini ifade eden İGF Genel Başkanı Mesut Demir, bir yıl önce çıktıkları yolda bu anlamda 2 bin 500 internet sitesini federasyonun çatısının altında bir araya getirdiklerini söyledi. Olmazsa olmazları olan internet yasasının en kısa zamanda meclise gelmesini umut ettiklerini kaydeden Başkan Demir, Ocak ayı itibariyle faaliyete geçen İGF Haber Ajansı’nı İGF Reklam Ajansı ve İGF TV projeleriyle sürdüreceklerini belirtti. Demir, federasyon aracılığıyla sağlayacağımız katkılar sayesinde de bu anlamda internet medyasının rahat bir nefes alacağını söyledi. 

Sohbet havasında geçen ziyarette karşılıklı başarı ve iyi dileklerde bulundular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir