6 Aralık 2021

AK Parti Kilis’ten MHP’ye ziyaret

AK Parti Kilis İl Başkanı Av. Murat Karataş ve Merkez İlçe Başkanı Mehmet Nur Korkmaz MHP Kilis İl Başkanı Mustafa Demir'i ziyaret ettiler.

Cumhur İttifakı’nın birlik ve beraberliğinin beka meselesi ve ülke birliği için önemli olduğu vurgulanan ziyarette Kilis için yapılacak ve yapılabilecek projeler görüşüldü.

AK Parti heyetinin ziyaretinin kendileri için önemli olduğunu söyleyen MHP Kilis İl Başkanı Mustafa Demir, Cumhur İttifakı’nın en iyi şekilde temsil edildiğini dile getirdi. Başkan Demir, “Ayrımız, gayrımız yoktur. İstikamet ve irademiz birdir. Çünkü biz Cumhur İttifakı’yız. AK Parti Kilis İl Başkanı sayın Av. Murat Karataş’a ve AK Parti Kilis Merkez İlçe Başkanı Sayın Mehmet Nur Korkmaz’a nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederim.” dedi.

AK Parti Kilis İl Başkanı Av. Murat Karataş ise “Bugün Merkez İlçe Başkanımız Mehmet Nur Korkmaz ile birlikte gündeme dair ve Kilis’imiz ile ilgili projeler hakkında istişareler yapmak üzere Milliyetçi Hareket Partisi Kilis İl Başkanı Sayın Mustafa Demir başkanımızı ziyaret ettik. Kendisine misafirperverliğinden ötürü teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir