22 Ekim 2021

Aksaray AK Parti’de yönetime yoğun ilgi

AK Parti Aksaray İl Başkanlığı’nın 7’nci Olağan Kongresi öncesinde oluşacak yeni yönetim kurulunda yer almak isteyen aday sayısının 150’ye yaklaştığı bildirildi.

AKSARAY (İGFA) – AK Parti il yönetiminde görev almak isteyenlerin yoğun bir teveccüh oluşturduğunu kaydeden Başkan Hüseyin Altınsoy, “Partimize büyük bir teveccüh var. Şu anda 150’ye yakın dava kardeşimiz bizimle aynı yolda yürümek için başvuruda bulundu. Bu tablo, milletimizin geleceğini hala AK Parti’de gördüğünün işaretidir. Hemşerilerimizin ve dava arkadaşlarımızın bizlerle birlikte aynı yolda yürümek istemesi gurur verici” dedi.

Yollarının uzun, hedeflerinin büyük olduğunu kaydeden Altınsoy, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hedeflerimize, durmadan, yorulmadan, aşkla, heyecanla yürümeye devam edeceğiz. AK Parti teşkilatları sadece bu şehrin bu ülkenin değil dünyanın kaderini değiştirecek bir liderin arkasında yürüdüğünün farkındadır. Bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla, aşkla, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğinden hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir