4 Aralık 2021

Başkan Büyükakın’dan İzmit’in köylerine yakın mercek

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, İzmit’e bağlı Sepetçiler, Gökçeören, Nebihocalar ve Böğürgen köylerinde vatandaşlarla buluştu.

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, İzmit’in Sepetçiler, Gökçeören, Nebihocalar ve Böğürgen köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, İzmit İlçe Başkanı Ali Güney ve teşkilat üyelerinin de katıldığı ziyaretlerde, köylere yapılan hizmetler yerinde görülürken talepler de dikkatli bir şekilde dinlendi.

Köylerde yoğun ilgi ve samimiyetle karşılanan Başkan Büyükakın, 7’den 70’e herkesle yakından ilgilenirken, çocuklar başta olmak üzere özellikle gençlerle sohbet etti. “Her gün, bir önceki günden daha fazla çalışarak, milletimizin teveccühüne layık olabilmek için tevazu ve samimiyetle gayret ediyoruz” diyen Başkan Büyükakın, “Allah’ın rızasına giden yol milletimizin hayır duasını almaktan geçer. Gayretimiz budur ve bunun için çalışıyoruz” dedi.

İzmit Sepetçiler’de köy müzesini ziyaret eden Başkan Büyükakın’a, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Hasan Aydınlık da eşlik etti. Gökçören köyünün koca çınarlarıyla sohbet eden Başkan Büyükakın,  Nebihocalar ve Böğürgen köylerinde ise alt ve üst yapı çalışmalarını yerinde inceledi Başkan Büyükakın, “Köylerimize ulaşımdan sosyal donatılara, çevreden gençlik hizmetlerine kadar sayısız hizmeti vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. Tabi Büyükşehir olarak bunların yanı sıra köylerimize altyapıdan üstyapıya, içme suyundan yeni kanalizasyon hatlarına kadar hemşerilerimizin yeni ihtiyaçlarına cevap veriyoruz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir