4 Aralık 2021

Batman72spor, BAL’a hazırlanıyor

Batman72 Belediyespor, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 15 Nisan 2021 tarihinde başlatılması planlanan Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) sezonuna hazırlanıyor.

BATMAN (İGFA) – Batman’da Yahya Kayra’nın teknik sorumluluğunda hazırlıklarını sürdüren Batman72 Belediyespor’da hedef 3. Lig. Çalışmalarını 2 aydır sürdürdüklerini kaydeden Kayra, “Başkanımız Engin Karaman’ın desteği ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu konuda kendimizi avantajlı görüyorum. Diğer takımlar henüz toplanmamışken biz her gün antrenman yapıyoruz. Takım olarak kendimizi lige hazır olarak görüyorum. 15 Nisan tarihine kadar eksikliklerimizi gidermek ve Batmanlı gençlerle başarıyı yakalamak tek hedefimiz” dedi. 

HEDEF 3. LİG

Batman’ı Bölgesel Amatör Ligi (BAL)’nde  iki takımın temsil edeceğini belirten Batman 72 Belediyespor Kulübü Başkanı Engin Karaman ise, hedeflerinin 3. Lig olduğunu açıkladı. Kendi öz imkânları ile BAL’da mücadele edeceklerini belirten Başkan Karaman, “Tecrübeli teknik heyet ve yetenekli ve genç futbolcuları kulübümüze kazandırdık. Kurduğumuz takım ile BAL’da ilimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Hedefimiz şampiyonluk ve 3. Lig’e çıkmaktır. Ben ve yönetimdeki arkadaşlarım buna inanıyoruz. Saygıdeğer Batmanlıların maddi ve manevi desteği ile bunu başaracağımıza inanıyoruz. Liglerin başlamasını iple çekiyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir