22 Ekim 2021

Bursa Gürsu’da gençler için Avrupa ufku

Bursa’da gençlik çalışmaları ve yurtdışı fırsatları üzerine gençleri bilgilendiren Gürsu Belediyesi, Eurodesk Temas Noktası organizasyonuyla gençlerin ufuklarını açıyor.

BURSA (İGFA) –  “Avrupa Fırsatları ve Gençlik Bilgilendirmeleri”konusuna yönelik, Gürsu Belediyesi Eurodesk Temas Noktası organizasyonuyla, pandemi dolayısıyla online organize edilen toplantılarda, Avrupa Birliği gönüllü programları hakkında gençler bilgilendirildi.

Çevrim içi toplantıya katılarak gençlerle sohbet eden Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, geleceğimizin teminatı olan gençleri, dünya çapında vizyon geliştirmeleri ve çağın gelişimlerine uyum sağlamaları konularında desteklediklerini ifade ederek, “Bu bağlamda gençlerimize yol göstererek ilçemiz ve ülkemiz için ürettikleri düşünceleri hayata geçirmelerine yardım ediyoruz. Onlar yeterki üretsin bizler her zaman yanlarında oluruz” dedi.

Gürsu Belediyesi Eurodesk Temas Noktası İrtibat Kişisi Bilal Demir ise, Gürsu’ya değer katmak adına çevrim içi gerçekleştirdikleri bilgilendirme toplantılarının yanı sıra Eurodesk Temas Noktası’na gelenleri de Avrupa fırsatları konusunda bilgilendirdiklerini söyledi. Demir, gençlerin gelişimine destek veren Başkan Işık’a teşekkür etti. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir