22 Ekim 2021

İGFA’dan, Erkmen’e ziyaret

Kilis Basın Cemiyeti (KBC) Başkanı ve İGFA Sosyal İlişkiler Başkanı Nezir Çağlar ile İGFA Kilis İl Temsilcisi Burak Özdemir, Kilis Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Erkmen’i ziyaret etti.

Kilis Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirildiği günden bu yana, birçok hibe projesi hazırlayarak Kilis’e katkı sunan Hüseyin Erkmen, projelerinin devam ettiğini belirtti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erkmen, “Kilis’e görevli olarak atandığım ilk günlerde tanıştığım ve dostane bir ilişki kurduğum kişilerden biridir Nezir Çağlar. O günlerde genç ve dinamik bir yerel gazeteci idi. Fakat bugün baktığımda mesleki anlamda birçok çalışma yapmış, birçok mesleki örgütlerde yer alarak Kilis’i tanıtmak için çaba gösteriyor. Çağlar, bu başarılarına bir yenisini daha ekleyerek İGFA’nın kuruluşunda yer aldı. Bu Kilis’in kısıtlı imkânlarında büyük bir başarıdır. Nezir Çağlar’a verilmiş olan görevleri layıkıyla yapacağına inancım tamdır.” ifadesini kullandı.
Kilis’e hazırladığı projeler ile katma değer kazandıran Hüseyin Erkmen’in, Kilis için bir şans olduğunu belirten KBC Başkanı ve İGFA Sosyal İlişkiler Başkanı Nezir Çağlar ise, “Kilis’e geldiği ilk günlerde tanıştığım ve dostluk kurduğum Hüseyin Erkmen’i her zaman takdir etmişimdir. Bugüne kadar birçok hibe projeleri hazırlayarak Kilis’e katkı sunan Erkmen’i tebrik ediyorum. Kilisli olmamasına rağmen birçok Kilisli’den daha fazla Kilis’i düşünen ve seven Hüseyin Erkmen’in başarılarının devamını dilerim.” diye konuştu.
Çağlar, Belediye Başkan Yardımcısı Erkmen ile geçtiğimiz günlerde ataması tamamlanan İGFA Kilis İl Temsilcisi Burak Özdemir’i tanıştırdı. Erkmen, “Bu genç arkadaşımıza birlikte Kilis’e yaptığımız hizmetlerin ve projeleri haber yaptırarak, daha fazla kitleye ulaşmasını sağlayacağız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir