7 Aralık 2021

Kılıçdaroğlu’nun Bursa programı netleşti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 26 Mart Cuma günü Bursa’ya geliyor.

BURSA (İGFA) – CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bir takım açılış törenine katılmak ve meslek odaları, Millet İttifakı bileşenleri, kanaat önderleri, STK temsilcileri ile görüşmek üzere 26 Mart Cuma günü Bursa’da olacak. CHP Bursa İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, Kılıçdaroğlu’nun Bursa programı paylaşıldı.

NİLÜFER, MUDANYA VE GEMLİK’TE TOPLU AÇILIŞLAR YAPACAK

Saat 11:45’te Nilüfer’de Çamlıca İzzet Şadi Sayarel Huzurevi Açılışını yapacak olan Kılıçdaroğlu, online bağlantı ile Özlüce Ercan Dikencik Alzheimer Konukevi açılışını gerçekleştirecek.
Saat 14:15’te Mudanya Belediyesi’nin toplu açılış programlarına katılacak Kılıçdaroğlu, burada Bademli Zübeyde Ana Çocuk Akademisi, Taş Mektep, Tirilye Sanatevi, Cumhuriyet Meydanı 1. Etabının açılışlarını yapacak. 
Saat 15:00’da Bursa Akademik Odalar Birliği’nin Oditoryumu’nda meslek odaları, Millet İttifakı bileşenleri, kanaat önderleri ve STK temsilcileri ile buluşacak Kılıçdaroğlu, saat 17:45’te Gemlik’e geçerek burada Gemlik Belediyesi’nin hayata geçirdiği Halk Market, Kurşunlu Yaşlı Huzurevi, Uğur Böcekleri Kreşi ve Spor Salonu’nun toplu açılışlarını yaparak Bursa’dan ayrılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir