3 Aralık 2021

Malatya Arapgir’e İstanbul desteği

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Malatya’nın Arapgir ilçesinde gerçekleştirilecek Fotokamp’a destek olurken, İstanbul’da Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli ise, Arapgir’de Avcılar’ın adını yaşatacak bir eser yapma sözü verdi.

MALATYA (İGFA) – İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Malatya Arapgir ilçesinde her yıl gerçekleştirilen ve ülke düzeyinde çok sayıda fotoğraf sanatçısının katıldığı Fotokamp’a sponsor oldu. Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu ve beraberindeki CHP Malatya eski İl Başkanı Celal Berktaş ile Avcılar Belediyesi eski Belediye Meclis Üyesi Ali Oral, İstanbul’da Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli’yi makamlarında ziyaret etti.

Ziyaretlere katılan Ali Oral’dan alınan bilgiye göre, Arapgir Belediye Başkanı  Haluk Cömertoğlu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli’yi 8-11 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek Fotokamp’a ve Arapgir’e davet ettikleri öğrenildi. Arapgir heyeti, ziyaretlerde çalışmalarla ilgili destek sözü aldı. Başkan İmamoğlu, Fotokamp’a destek olunması konusunda  ilgili bölüme talimat verirken, Avcılar’da ise Arapgir’de Avcılar’ın adını yaşatacak bir çalışma yapma konusunda destek olacağı kaydedildi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir