22 Ekim 2021

Malatya Battalgazi’de öğrenciler tabletlerine kavuştu

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi ilçesinde Hanımın Çiftliği Gençlik Merkezi’ne yaptığı ziyarette öğrencilere tablet dağıttı.

MALATYA (İGFA) – Malatya’nın Battalgazi ilçesinde yapılan yatırımları incelemek için Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Hanımın Çiftliği Gençlik Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyarete Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in yanı sıra Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Emin Yalçınkaya da eşlik etti.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, müzik eğitimi gören öğrencilerin çaldıkları türküleri dinledi. Gençlik merkezi içerisinde bulunan hat sanatı atölyesi, resim atölyesi, kütüphane ve spor atölyesini gezen Başkan Gürkan, masa tenisi oynayan öğrencilerle birlikte masa tenisi de oynadı. Gençlik merkezinde bulunan öğrencilerle yaptığı sohbette uzaktan eğitim için tableti olmayan öğrencilere de tablet dağıtan Başkan Gürkan, öğrencilere başarılar diledi. Başkan Gürkan ve beraberindekiler öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir