6 Aralık 2021

Malatya Gazeteciler Cemiyeti yönetimi görev dağılımı yaptı

Malatya’da Vahap Güner başkanlığında güven tazeleyen Gazeteciler Cemiyeti, seçim sonrası ilk yönetim toplantısını gerçekleştirerek, görev bölümü yaptı.

MALATYA (İGFA) – Malatya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kuruluna seçilen yöneticiler Başkan Vahap Güner başkanlığında toplandı. Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden Vahap Güner seçilirken, Başkan Yardımcılıklarına Ali Aladağ, Veysel Erkuş ve İskender Yılmaz, Sekreterliğe Bektaş Karaduman, Saymanlığa Onay Ozan Yönetim Kurulu Üyeliklerine Remzi Hayta, Kayhan İnceoğlu, Hüseyin Karaaslan, Hüseyin Erduran seçildiler.
MGC Başkanı Vahap Güner, yeni yönetim kurulunun görev bölümü yaparak çalışan gazetecilerin durumlarının iyileştirilmesi ve desteklenmesi konularında hazırlayacakları projelerle yardımcı olacaklarını belirtti.  “Arkadaşlarımız geleceğin Gazeteciler Cemiyetini oluşturmak için tüm basın mensuplarımızla birlikte çalışacaklardır” diyen Başkan Güner, birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde daha önceki dönemlerde olduğu gibi yeni dönemde de örnek çalışmalar yapacaklarının altını çizdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir