3 Aralık 2021

Mardin’de düğün fotoğrafı çekimlerine sis engeli!

Mardin’de etkili olan yağışlar ile sis nedeniyle görüş mesafesi 10 metreye kadar düştü. Antik Kent’e düğün çekimleri için gelen gelin ve damadın fotoğraf çekimleri de sis engeline takıldı!

MARDİN (İGFA) – Mardin’de etkili olan yağışlar ile sis nedeniyle görüş mesafesi 10 metreye kadar düştü. Tarihi kentte sabah saatlerinden itibaren etkisini sürdüren sis nedeniyle ulaşım da olumsuz etkilendi. Sis nedeniyle yüksek kesimlerde görüş mesafesi zaman zaman 10 metreye kadar düşerken, trafik ekipleri sis farlarını yakmaları ve trafik kurallarına uymaları konusunda sürücülere uyarıda bulunuyor. Ulaşımı olumsuz etkileyen sis, tarihi yapılarda ise güzel bir manzara oluşturdu. 

GELİN DAMADIN ÇEKİMLERİ YARIDA KALDI

Kızıltepe ilçesinden gelin damat çekimi işin Antik Kent’e gelen gelin ve damat Esma ve Ahmet Ekinci ise bu durum şarşısında şaşkınlık yaşarken, “Çekimi kapalı bir yerde yapacağız” ifadelerini kullandı. Gelin Esman Atik, “Mardin alışık değil bu tür havalara. Biz de onun için burayı seçtik ama şanssızlık işte, şu anda yağmur yağıyor” dedi. Damat Ahmet Atik ise, “Mardin’e odaklanmıştık ancak hava işte.. Kıısmet diyelim” yorumunda bulundu.

Sağanak ve sisin gün boyu etkili olmasının beklendiği kaydedildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir