17 Ekim 2021

MHP SAĞLIK VE GÜVENLİK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR EDİP, KİLİS HALKININ İSE YENİ YILINI KUTLADI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kilis İl Başkanlığı ve MHP’ye gönül vermiş olanlar gece, gündüz demeden çok sayıda partili ile Kilis’in cadde ve sokaklarına afiş asarak Kilis halkının yeni yılını tebrik ederken pandemi sürecinde fedakârca çalışan sağlık çalışanlarının özverili çalışmalarından ötürü ise teşekkür pankartı astı.
Asılan afişlerde vatandaşlara hitaben;
”Her zaman olduğu gibi yeni yılda da yanınızdayız.”
“Yeni yılımız kutlu olsun, siz varsınız biz varız”
Sağlık Çalışanlarına hitaben;
“Yaşatmak için yaşamlarını feda eden sağlık çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliriz siz varsınız biz varız”
Güvenlik Güçlerine ise;
”Huzur ve güvenliğimizin teminatı kahraman güvenlik güçlerimize fedakar çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz siz varsınız biz varız” sözlerine yer verildi.
Konu ile ilgili bir açıklama yapan MHP Kilis İl Başkanı Mustafa Demir, “2020 yılının son demlerini yaşadığımız bu günlerde sıkıntının, dertlerin ve doğal afetlerin son bulmasını temenni ederken bulunduğumuz pandemi ortamında ölüm kalım arasında savaş veren sağlık çalışanlarımızı ve ülkemizin içeride ve dışarıda güvenliğini sağlayan yaz kış demeden görevlerinin başında büyük fedakarlıklar veren Emniyet çalışanlarımızın ve tüm Kilisli hemşehrilerimin yeni yıllarını şimdiden tebrik ediyorum. Ayrıca afişlerimizin asılmasında emeği geçen Merkez İlçe Başkanımız İbrahim Halil Yılmaz ve Teşkilatımızın değerli mensuplarına teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir