19 Ekim 2021

MHP’DEN BELEDİYE BAŞKANINA İADE-İ ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kilis İl Başkanı Mustafa Demir, Merkez İlçe Başkanı İbrahim Halil Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı Meltem Aşir ve yönetim kurulu üyeleri ve MHP Kilis belediye meclis üyeleriyle birlikte Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan’a iade-i ziyarette bulundular.

Misafirleriyle birebir ilgilenen Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan MHP Kilis İl heyetinin yapmış oldukları nazik ziyaretlerinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek MHP Kilis İl Başkanı Mustafa Demir’e ve beraberindekilerine teşekkürlerini iletti.

MHP Kilis İl Başkanı Mustafa Demir ise misafirperverliklerinden ve alakasından ötürü başkan Ramazan’a teşekkür ederek cumhur ittifakının çalışmalarından bahsetti.

MHP Kilis İl Başkanı Mustafa Demir ziyaret ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında; “İade-i ziyaret kapsamında Kilis Belediye Başkanımız Sn. Servet Ramazan Beyi; Merkez İlçe Başkanımız, Kadın Kolları Başkanımız, İl Başkan Yardımcılarımız ve belediye meclis üyelerimiz ile birlikte makamında ziyaret ettik. Misafirperverliklerinden dolayı başkanımıza teşekkür ederiz.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir