22 Ekim 2021

Saadet GİK Üyesi Bilgiç: “Orta yolda buluştuğumuz sürece herkesle çalışırız”

Mardin’de partisine yeni üyelerin rozet törenine katılan Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Muammer Bilgiç, ülkenin geleceğini düşünen parti olduklarını belirterek, “Orta yolda buluştuğumuz müddetçe herkesle çalışırız” dedi.

MARDİN (İGFA) – Mardin’in Ömerli ilçesinde 16 yıl boyunca Ziraat Odası Başkanlığı yapan Fahri Özdemir, Can Ekin, Şakin Er, Ercan Yıldız, Fatime Kahraman Karakuş, Meryem Arıcasoy, Gülseren Yomak, Emine Ayin ve Metin Ayın aileleriyle birlikte olmak üzere yüzlerce kişi Saadet Partisi’ne katılım sağladı.

Saadet Partisi İl Başkanlığı’nda düzenlenen törene, Genel İdare Kurulu Üyesi Muammer Bilgiç, Salik Kahraman, İl Başkanı Mehmet İmamoğlu, Artuklu İlçe Başkanı Basri Durmaz da katıldı. Törende konuşan Saadet Partisi Genel İdare Üyesi Muammer Bilgiç, partisinin bu dönemde güçlenerek büyüdüğünü belirterek, katılım sağlayanlara teşekkür etti.

“HANGİ PARTİ OLURSA OLSUN GÖRÜŞÜR, İSTİŞARE EDERİZ”

Genel değerlendirmelerde de bulunan Bilgiç, ülkenin geleceğini düşünen parti olduğunu söyledi. Çıkış amaçlarının birlik ve beraberlik, kardeşlik olduğunu kaydeden Bilgiç, “Hangi parti olursa olsun görüşür istişare ederiz.  Orta yolda buluştuğumuz müddetçe herkesle çalışırız. Türkiye’de birlik ve beraberliği sağlayacağız. Bunu sağlamak için de çok çalışacağız” diye konuştu. Daha sonra partiye katılanlara rozetleri takıldı.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir