3 Aralık 2021

Sakarya’da Ferizli’ye Büyükşehir iş birliği

Sakarya’nın Ferizli ilçesinde istişare ve değerlendirme toplantısında bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 23 aylık dönem içerisinde birçok çalışmayı vatandaşlarımızla buluşturduklarını belirterek, ilçe belediyesi iş birliği ile Ferizli’nin ihtiyaçlarına dönük adımları atacaklarını söyledi.

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçe belediyeleriyle gerçekleştirilen istişare ve koordinasyon toplantılarının bir yenisi Ferizli’de düzenlendi. Büyükşehir, SASKİ, BELPAŞ ve Ferizli Belediyesi bürokratlarının bir araya geldiği istişare toplantısında Başkan Ekrem Yüce’nin yanı sıra Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu ve AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Muhsin Zurnacı yer aldı.İlçenin alt ve üstyapısına dair projeleri, hayata geçirilecek yatırımlarının görüştü.

Ferizli için yoğun bir mesai harcadıklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 23 ayı geride bıraktıklarını kaydederek, birçok faaliyeti vatandaşlarımızla buluşturduklarını söyledi.

Ferizli’ye yapılan yatırımlar hakkında bilgi veren Başkan Yüce, “32 kilometreye tekamül eden 54 bin ton sıcak asfaltı ilçemizle buluşturduk.Aynı zamanda içmesuyu, yağmursuyu ve kanalizasyon projelerimiz ile ilçemizin altyapı sorunlarını çözüme kavuşturduk. 37,5 milyon liralık Ferizli Kanalizasyon Projemiz devam ediyor. Bu proje ile Ferizli’nin ve Damlık Cezaevinin atık sularını sistemli bir şekilde Karaman’a taşıyacak ve arıtacağız. Rabbim çalışmalarımıza kolaylıklar versin. Milletimizin ve şehrimizin menfaatlerini düşünerek gerçekleştirdiğimiz her projemizi hayırla sonuçlandırsın”  diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir