4 Aralık 2021

Siirt Eğitim Araştırma’da tüm servislerin poliklinikleri açıldı

Sağlık yatırımlarını paylaşan Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Selahattin Vural, Hastane Oteli ve Semt Polikliniği projelerinin yakın zamanda hayat bulacağını söyledi.

SİİRT (İGFA)- Siirt’te basın mensuplarıyla bir araya gelen Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Selahattin Vural, sağlık yatırımlarını paylaştı.

Hastane yönetiminin de hazır bulunduğu basın toplantısında, hastanede biri entübe, 3’ü yoğun bakım olmak üzere toplamda 8 hastanın COVID-19 tedavisi gördüğünü belirten Başhekim Prof. Dr. Vural, vakaların düşmesinde herkesin katkısı olduğunu söyledi. Vakaların artmaması için bundan sonra da mesafe, maske ve hijyen kurallarına azami ölçüde dikkat edilmesi gerektiğini kaydetti.

HASTANE OTELİ VE SEMT POLİKLİNİĞİ GELİYOR

Tüm servislerin poliklinik hizmetine açıldığını duyuran Vural, hastane kadrosunun daha da güçlendirileceğini, önümüzdeki günlerde Hastane Oteli ve Semt Polikliniği projelerini de hayata geçireceklerini müjdeledi. Toplantıda ayrıca, hastane bünyesine kazandırılan doktorlar tanıtıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir