16 Ekim 2021

Siirt’te Vali Hacıbektaşoğlu, eşi ile birlikte çocuk evlerini ziyaret etti

Siirt’te devlet himayesinde bulunan Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan sakinlerini eşi Gülay Hacıbektaşoğlu ile birlikte ziyaret eden Vali ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, “Çocuklarımıza en güzel şey sevgidir” mesajı verdi.

SİİRT (İGFA) – Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, eşi Güney Hacıbektaşoğlu ile birlikte Çocuk Evleri sitesinde kalan çocukları ziyaret ederek, çeşitli hediyeler verdi. Ziyarete Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler  İl Müdürü Gökhan Marakçı ile kurum personeli de eşlik etti.

COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında alınan tedbirlere uyularak düzenlenen ziyarette Vali Hacıbektaşoğlu, eşi Güney Hacıbektaşoğlu, çocuklarla sohbet ederek, istek ve taleplerini dinledi.

Çocuklar ile yakından ilgilenen Vali Hacıbektaşoğlu ve Bayan Hacıbektaşoğlu, burada kalan tüm çocuklara eşofman takımı ve çeşitli hediyeler verdiler.

Vali Hacıbektaşoğlu ve eşi ile birlikte daha sonra Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler  İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren ev tipi hizmet modeli olan Deniz Yıldızı Çocuk Evini ziyaret etti. Burada da çocuklarla bir süre sohbet eden Hacıbektaşoğlu çiftine, çocuklar ziyaret anısına kendi elleri ile çizdikleri resimleri hediye ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir