25 Ekim 2021

Talas’ın yatırımları Kayseri merceğinde

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Talas ilçesinde 2021 yılında yapılacak çalışmalarla ilgili yatırım ve planlama toplantısı yaptı.

KAYSERİ (İGFA) – İlçe ziyaretleri kapsamında Talas Belediye Başkanlığı’nı ziyaret eden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Başkan Mustafa Yalçın ile yatırım toplantısı gerçekleştirdi.

Başkan Yalçın ve ekibinin Talas’ta yaşayan insanların beklentilerine cevap veren ve her kesime dokunan bir yaklaşım içerisinde olduğunu vurgulayan Başkan Büyükkılıç, Talas’ın üniversiteler şehri olması ve kültürün merkezi olmasından kaynaklı olarak her türlü etkinliklere açık olan bir ilçe konumunda olduğunu söyledi. 16 ilçeye yönelik çalışmaları hakkaniyetli ve ötekileştirmeden sürdürdüklerini kaydeden Büyükkılıç,  “16 ilçede de yaptığımız çalışmalardan anladığımız şu ki; çok şükür dayanışma içerisindeyiz, birlik, beraberlik içerisindeyiz. Bir istekleri olduğu zaman, hangi bağlamda olursa olsun ‘bu iş bizim işimiz değil, bizim yetkimizde değil’ mantığından öte, önemli olan, talep edilen hizmeti en kısa zamanda yapma, vatandaşın memnuniyetini sağlama ve duasını alma mantığında çalışmalar yapılıyor. Bunlar da bizi keyiflendiriyor, şükrediyoruz” dedi.

Talas halkı adına Başkan Büyükkılıç’a teşekkür eden Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ise,  “İlk teşekkürüm, raylı sistem için olacak. Protokol imzalandı, raylı sistem bizim en büyük ihtiyacımızdı. Diğer ihtiyaçlarımızı bugün paylaştık, siz de talimat verdiniz, Allah sizlerden razı olsun” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir