3 Aralık 2021

TSYD Bursa’da, Mehmet Ali Ekmekçi güven tazeledi

Türkiye Spor Yazarları Derneği Bursa Şubesi’nin olağan seçimli genel kurulunda mevcut Başkan Mehmet Ali Ekmekçi, oy çoğunluğu ile seçimi kazanarak güven tazeledi.

BURSA (İGFA) – Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Bursa Şubesi’nin olağan seçimli genel kurulu Kültürpark’taki Medya Restaurant’ta gerçekleştirildi. 67 üyenin bulunduğu şubenin genel kurulunda 55 üye oy kullanıldı. Mevcut Başkan Mehmet Ali Ekmekçi ve Gazeteci Vedat Yücebaş’ın listeleriyle birlikte aday olarak katıldığı seçimde, 31 oy alan Mehmet Ali Ekmekçi, güven tazeledi.
Seçimin ardından görüşlerini belirten TSYD Bursa Şube Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi, “Kazanan Türkiye Spor Yazarları Derneği olmuştur” dedi. Vedat Yücebaş ve ekibini de kutlayan Başkan Ekmekçi, “Çok değerli yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte, projelerimizi bir an önce hayata geçirmek için sabırsızlanıyoruz. Genel Kurul’da yer alan herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Gazeteci Vedat Yücebaş ise, rekor katılımlı bir genel kurulun  yaşandığını belirterek, “Mehmet Ali Ekmekçi’ye bu yolda başarılar dilerim. Genel Kurul çok centilmence geçti, bundan sonraki süreçte de başkanımızın destekçisiyiz. Bursa sporunun daha da yükselmesi amacıyla, elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

BAŞKAN EKMEKÇİ’NİN YENİ DÖNEM EKİBİ

Seçimlerde güven tazeleyen Mehmet Ali Ekmekçi başkanlığındaki yeni yönetimde; Mehmet Gerçeksi, Salih Demirci, Engin Aksöz, İkbal Turan, Metin Araç ve Ozan Demir yer alırken, İlhan Öztan, İsmail Öztat ve Erol Nural denetleme kurulunu oluşturdu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir