22 Ekim 2021

Vekil Karayel’e balıklı gönderme (ÖZEL HABER)

50 yıldır çizim yapan KİGADER (Kayseri İnternet Gazetecileri Derneği) üyesi Karikatürist İlhan İncetürkmen bu kez AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel’e atıfta bulunan bir çizim gerçekleştirdi.

KİGADER
Karikatürde dere kenarında balık tutan milletvekili İsmail Emrah Karayel canlandırıldı .İncetürkmen çiziminde baba oğul olan Tomarzalı milletvekilleri Yaşar ve İsmail Emrah Karayel’e gönderme yaptı.

Karikatürist İlhan İncetürkmen, “Kayseri’ye Deniz getirecek,ucuz balık yedireceğiz , ile YHT’nin Kayseri’den geçmemesi için emeklerini esirgemeyen beceriksiz süper vekillerden yeni öneriler” başlığını kullandı. Aynı karikatürde baba balık Yaşar Karayel, oğul balık İsmail Emrah Karayel resmedildi. Dipnotlarda bir de geleceğin vekili torun balık yeralıyor. Kayseri Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti ve Kayseri İnternet Gazetecileri Derneği üyesi İncetürkmen çizimlerini yöneticisi olduğu Kalemini Asla Satmayan Yazar ve Çizerler ile Sulu Mantı Mizah Dergisi adlı sosyal medya sayfalarında da paylaşıyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir