22 Ekim 2021

Yozgat’ın Cumhur İttifakı Başkent’te buluştu

Yozgat’ta 8 partinin il başkanlarının Yozgat İttifakı çatısı altında toplanırken, Yozgat’ın Cumhur İttifakı temsilcileri de aynı gün Ankara’da milletvekilleriyle bir araya geldi.

YOZGAT (İGFA) – Yozgat’ta muhalefete mensup 8 partinin il başkanları bir araya gelip Yozgat İttifakı’nda buluşurken, Cumhur İttifakı’nın bileşenleri de aynı gün başkentte Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bir araya geldi. Yozgat’ın gündemindeki sorun ve konuları görüşen Yozgat Milletvekillerinden AK Partili Yusuf Başer ve Bekir Bozdağ ile MHP’li İ.Ethem Sedef’in buluşmasına AK Parti ve MHP’nin il başkanları da eşlik etti. 1,5 saat süren toplantıda Yozgat’ın gündemindeki tüm meseleler görüşülürken, “Biz Yozgat’ın ihtiyaç ve taleplerini karşılamak ve sorunlarını çözmek için gece gündüz çalıştık, bundan sonra da gece gündüz çalışacağız” mesajı verildi.

“KEM GÖZLERE İNAT…”

Yozgat’ta Cumhur İttifakı  temsilcilerinin buluşmasıyla ilgili açıklama yapan Ak Parti Yozgat Milletvekili Avukat Yusuf Başer, “Kem gözlere, fitne fesat tacirlerine inat Büyük Türkiye sevdamız için birlikteyiz. Gelişen, kalkınan Yozgat için birlikteyiz. Yozgatımızın yarınları için birlikteyiz” dedi.  MHP Yozgat milletvekili İ.Ethem Sedef ise, toplantıda pandemi dolayısıyla yaşanan olumsuzluklardan etkilenen esnafın durumunu da görüştükleri kaydederken, “İşimiz ve gücümüz Yozgat. Her şey Yozgat için” mesajı verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir